DOLAR 19,0979 0.23%
EURO 20,6176 0.52%
ALTIN 1.194,90-1,39
BITCOIN 531764-0,01%
Şanlıurfa
15°

HAFİF YAĞMUR

19:27

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Başkan Yetim”Şanlıurfa Deva Partisini bağrına bastı”

Başkan Yetim”Şanlıurfa Deva Partisini bağrına bastı”

ABONE OL
5 Ağustos 2021 04:28
Başkan Yetim”Şanlıurfa Deva Partisini bağrına bastı”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deva Partisi Karaköprü İlçe Başkanı Av.Sabri Yetim Canlihaber63 gazetesine ‘ Şanlıurfa’nın Deva Partisine olan Sempatisini her geçen gün arttığını ve Yapılan anketlerde Deva Partisi Şanlıurfa’da Her geçen gün Büyüyerek ilerlediğini ifade etti.

Başkan Sabri Yetim;Deva Partisi Türkiye’de Çok kısa bir sürede Teşkilatını kurup Tüm İl ve ilçe Başkanlarını Kuran Tek Parti olarak tarihe geçmiştir.Bu kadar kısa bir sürede Şanlıurfa’da Deva Partisi Her geçen gün Biraz daha büyüyerek istikrarlı adımlarla ilerliyor.Şanlıurfa artık Uyandı!Deva Partisi genel Başkanı Ali Babacan’ı bağrına bastığını yapılan anketlerde kanıtladı.

Şanlıurfa İçin el ele verip Kimseye düşmanlık beslenmeden kin öfke nefret Duygularını Partimize asla Empoze etmeyeceğiz.Bizim kapımız Herkese açıktır.Bizi sevenide Sevmeyenide Bizler seviyoruz.Bizler Her Dilden Her ırktan Vatandaşlarımızı Deva Ailesine bekliyoruz.Anket sonuçlarında da gördüğümüz gibi Şanlıurfa Tercihini Babacan’dan yana yapacak.Artık ülkemiz kirli bir siyaset istemiyor.

ADI AKÇE İLE ANILMAYAN TÜM VATANSEVERLERİ KENDİ ÇATIMIZ DA TOPLADIK

Partimiz, “özgürlük, eşitlik, adalet” temelleri üzerine kurulu bir demokrasi anlayışının savunucusudur. Bu itibarla, temel hak ve özgürlükleri etnik köken, dil, din, mezhep, cinsiyet, siyasi ve sosyal aidiyet farkı gözetmeksizin tüm insanlar için tanıyor ve iç hukukumuzu bu standartlara göre uyarlamayı hedefliyoruz. İnanmanın, düşünmenin, inancını ve düşüncesini ifade etmenin ve bunlara göre yaşamanın, bu amaçla örgütlenmenin insanın en temel hakları olduğuna inanıyoruz.Genel Başkanımızın üstün ekonomi Bilgisi sayesinde Türkiye en iyi idare edilebilecek düzeyde olacak.Çünkü biliyoruz ki Adı Akçe ile anılmayan tüm Vatanseverleri kendi çatımız da topladık

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR” DÜSTURU EN TEMEL İLKEMİZDİR

Devletlerin meşruiyeti, gücü ve sürekliliği, üzerine kurulu oldukları adalet temelinin sağlamlığıyla ölçülür. Adalet değeri üzerine kurulu olan ve adaleti tesis eden devletler güçlü ve daim olurlar, adalet değerinden uzaklaşan ve zulme saplanan devletler ise yok olurlar. “Adalet mülkün temelidir” düsturunu, bu evrensel gerçekliğin veciz bir ifadesi olarak görmekteyiz.

ŞANLIURFALI HEMŞEHRİLERİMİZİ DEVA PARTİSİNE DAVET ETTİ.

DEVA Partisi Karaköprü İlçe Başkanı Av.Sabri Yetim Bu süreci beraber değerlendirmek adına “Tüm Şanlıurfa Halkını Hergün yeniden ve hergün yenilenen Deva Partisine Bekliyoruz.”dedi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.