DOLAR 18,8119 0.01%
EURO 20,4975 0.19%
ALTIN 1.167,390,12
BITCOIN 4344670,97%
Şanlıurfa

HAFİF YAĞMUR

16:02

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Makam Mevki Tartışması Hastaneyi başhekimsiz bıraktı

Makam Mevki Tartışması Hastaneyi başhekimsiz bıraktı

ABONE OL
13 Temmuz 2021 06:57
Makam Mevki Tartışması Hastaneyi başhekimsiz bıraktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alınan son kararla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekimi değiştirilmişti. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimliğine, Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı 9 Temmuz Cuma Günü tarihinde atanmıştı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimi Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı yeni görevinden bugün istifa ett.Alınan son kararla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekimi değiştirilmişti. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimliğine, Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı 9 Temmuz Cuma Günü tarihinde atanmıştı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimi Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı yeni görevinden bugün istifa etti.Alınan son kararla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin başhekimi değiştirilmişti. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimliğine, Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı 9 Temmuz Cuma Günü tarihinde atanmıştı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimi Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı yeni görevinden bugün istifa ettiği iddia edildi. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne Mehmet Gülüm’ün atanmasıyla Şanlıurfa sağlık alanında sular durulmuyor.Geçen hafta istifa ,görev alma ve atamaların ardından bugün bir istifa daha yaşandı iddiasında bulunuldu.Bir kaç gün önce Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanan Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı yeni görevinden istifa ettiği iddia edildi.Şanlıurfa Milletvekillerinin ise bu konuya sessiz kalması şaşkınlık yaratıyor.İstifa ettiği iddia edilen Dr. Şeyhanlı’nın , istifasıyla Şanlıurfa’da sağlık alanında kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm’ün atamasıyla kentte sağlık alanında başhekimlerin istifası,görevden alınmaları olumsuz dedikodulara ortam hazırlarken, Şanlıurfa’da hastanelerde başhekim ve görev yapan doktorların da moral olarak olumsuz etkilendiği ifade ediliyor.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanan Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı ‘nın istifa iddiasıyla ve yaşanan son gelişmelerin ardından ilimiz milletvekillerinin de devreye girerek, yaşanan bu sorunu ortadan kaldırmak için girişimlere de bulunacağı belirtiliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.