DOLAR 19,1906 0.04%
EURO 20,8128 -0.7%
ALTIN 1.220,04-0,04
BITCOIN 544371-0,21%
Şanlıurfa
12°

KAPALI

16:46

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Yazarlarımız

Yazarlarımız

Feride Açar

Yazar

Yazar Feride Açar Şanlıurfa’nın Birecik İlçesinde Dünyaya geldi
Hartavi aşiretinden olan yazar feride Açar ön lisans adalet lisans olarak kamu yönetimi mezunudur
Yazarlığa başlangıcı 2010 yılında başlamıştır
Şiir, özlü sözler, masal, toplum ve insan hakkında çalışmaları mevcuttur
Edebiyat Defteri Kültür Ve Sanat Platformunda okurlarıyla birlikte beşinci yılına girmiştir
Şura İnsan Hakları Federasyonu Birecik İlçe Başkanlığı görevini şu an hala devam ediyor
Urfa Güncel Haber sitesinde köşe yazarlığını halen sürdürüyor.

Yazıları

Funda Çakmaklı

Yazar

Merhaba ben Psikolog Funda Çakmaklı 20 nisan 1997’de Şanlıurfa Hilvan da doğdum. ilk okulumu profilo ilköğretim okulunda tamamladım. Ortaokulumu Yunus Emre İMKB’de tamamladım. Lise hayatım Hatice Kübra kız imamhatip lisesin’de devam ettim Hayrunnisa kız kolejinden mezun oldum. 2017 senesinde Yakındoğu üniversitesi psikoloji bölümünü kazandım. 2021 yılında mezun oldum. Staj dönemimi Gaziantep Logos Psikoloji’de tamamladım. Çocuk ve ergen Psikoterapisi eğitimlerimi Mehmet Teber’den Oyun Terapisi Prf. Dr. Pınar Vural’dan Çocuk ve Ergen Psikopatoji, Çocuk Objektif testleri eğitimi, Boğaziçi üniversitesinden tükenmişlik sendromu eğitimi, kişisel gelişim eğitimi, boğaziçi üniversitesinden iş hayatında başarılı olmanın eğitimi gibi bir çok eğitimlerimi tamamladıktan sonra aile ve sosyal bakanlığına bağlı Bizde Varız projesinde Psikolog olarak görev aldım. Şu an da kurucusu olduğum Kip Psikoloji danışmanlık merkezinde yüz yüze ve online hizmet vermekteyim.

Yazılar

Nursena As

Yazar

Merhaba, ben Psikolog Nursena As. Şanlıurfa’da doğdum. İlkokul, ortaokul, lise eğitimlerimi Şanlıurfa’da tamamladım. Kurucusu olduğum KİP Psikoloji Danışmanlık Merkezinde hizmet vermekteyim. Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimi tamamladım. Stajlarımı ise Fransız Lape ve Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Hastanesinde tamamladım. Uzmanlık alanım Yetişkin Psikoterapisidir. Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu/Datem Eğitimden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimimi, Prof. Dr. Cebrail Kısa/İlişki Terapileri Enstitüsünden Duygu Odaklı Evlilik ve Çift Terapisi, Sistematik olarak Cinsel Terapi, Boşanma Terapisi eğitimimi, Yeni Yüzyıl üniversitesinden Aile Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu eğitimlerimi tamamladım. Lisans hayatımda Yeşilay ve Sosyalben vakıflarında gönüllü olarak çalışmalarda bulundum. Yüz yüze ve online olarak hizmet vermekteyim.

Yazılar

Semira Avcı

Yazar

Merhaba ben Diyetisyen Semira Avcı. 4 Mayıs 1999 yılında Şanlıurfa’da doğdum. İlkokul ve orta okul eğitimimi Profilo ilköğretim okulunda tamamladım. Lise eğitimimi Şanlıurfa GAP Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra 2017 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazanıp öğrenim gördüm. 4 yıllık eğitim sürecimde Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, Kuzey Kıbrıs TED Koleji ve Harran Üniversitesi Hastanesinde staj gördüm. Hastalıklarda Beslenme, Kilo Alma, Kilo Verme, Anne ve Çocuk Beslenmesi gibi birçok alanda eğitimler aldım. Şu an KİP psikolojide yüz yüze ve online görüşmeler sağlamaktayım.

Yazılar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.